1 тур. «Миколаїв» – «Арсенал» 1:2

МФК «Миколаїв»: Бобров, Камерцель, Войцеховський (к), Волков, Іванов, Чаус (Папіровіч, 46), Тарасенко, Дністрян (Полтавець, 70), Головко (Колодін, 65), Бездольний (Зарічнюк, 46), Ковальов. Запасні: Карпов, Гостєв, Маткевіч. Головний тренер: Руслан Забранський.

«Арсенал»: Суслов, Антонюк, Лебединець, Налигач, Гонщик, Рибковський (Алексанов, 82), Костюк (Товкацький, 50), Проневич, Степанчук (Гудзікевіч, 30), Леонов (Коваленко, 83), Постолатьєв. Запасні: Марущак, Стоян. Головний тренер: Ігор Артимович.

Голи: Ковальов (50) – Рибковський (53), Товкацький (65).

Попередження: Іванов (72), Полтавець (89) – Лебединець (56), Гудзікевіч (73), Суслов (88).

Перший гольовий момент виник на 5-й хвилині біля воріт господарів поля – Степанчук завдав удар головою, але не влучив у рамку. У відповідь миколаївські футболісти також організували небезпечну атаку. Після навісної передачі справа Іванова Бездольний скинув м’яч Головко, який пробив над поперечиною.

На 12-й хвилині Степанчук знову спробував вразити ціль ударом головою, але Боброва зненацька не застав. Потім Костюк зі штрафного пробив в метрі від стійки. Через три хвилини Іванов зліва подав з кутової позначки – Дністрян з близької відстані головою пробив вище поперечини. Не потрапив у ворота і Постолатьєв, який завдав удару з району 11-метрової позначки.

Наприкінці першого тайму не використав хороший момент Іванов, метрів з 22 спрямував м’яч поруч зі штангою. Потім цей же гравець після пасу Ковальова вибігав один на один з Сусловим, але воротар виявився швидшим. У вже компенсований арбітром час після пасу Камерцеля не потрапив з 10 метрів у ціль Головко.

Результат матчу вирішився в першій 20-хвилинці другого тайму. Першими відзначилися господарі поля. Після дальнього удару Ковальова м’яч від газону зрикошетив у дальній кут воріт. Миколаївські футболісти відразу ж могли закріпити свій успіх. Папіровіч завдав удар з лінії штрафного майданчика, але воротар Суслов виручив «Арсенал». Пройшло зовсім небагато часу, і помилка його колеги Боброва на виході привела до того, що Рибковський влучно пробив у залишені без нагляду ворота. А автором переможного гола став Товкацький, якого партнери вивели один на один з воротарем. Форвард чудово пробив під поперечину.

www.mfc.mk.ua

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.