Buon giorno, Italia

– Україна, Україна, – лунало дружнє скандування над Турином, коли спортсмени у жовто-блакитному одязі з гордістю за свою країну отримували заслужені винагороди…

Саме таку картину можна було спостерігати в італійському місті, де нещодавно проводилися всесвітні ігри серед ветеранів.

Для довідки: Всесвітні ігри ветеранів – один з найбільших спортивних заходів, проводиться під егідою Міжнародної асоціації ветеранів спорту. Всесвітні ігри ветеранів на кшталт Олімпійських Ігор, проходять кожні чотири роки і включають у себе безліч спортивних дисциплін. Вперше вони буди проведені ще 1985 року в Канаді. За 28 років існування ігри проходили в Австралії (тричі), США, Данії. Ветеранські змагання популярні не лише серед колишніх професійних спортсменів, що вже завершили активну кар’єру, але й серед любителів, які своєю жагою до перемоги нічим не поступаються бувшим олімпійцям.

Цього року восьмі за рахунком Всесвітні ігри ветеранів проводилися в італійському місті Турин. Сотні спортсменів з усього світу з’їхалися до міста біля підніжжя Альпійських гір, щоб посперечатися за нагороди у 30 видах спорту. І дуже радує, що настільки великий спортивний форум не обійшовся без участі білоцерківських спортсменів.

Збірна команда СК «Арсенал»

СК «Арсенал» на чолі з його засновником та президентом Юрієм Горобцем, вже відомий своїми високими досягненнями не лише на теренах України, але й далеко за її межами. Зокрема недавно в чеському містечку Упіце проходив чемпіонат Європи серед ветеранів з напівмарафонської дистанції. І наші земляки гідно представили Білу Церкву, посівши в загальнокомандному заліку перше місце. Добра традиція досягати високого результату була продовжена й у Турині. Зокрема Віктор Недибалюк у віковій категорії 55-59 років, у тій таки дисципліні – напівмарафонська дистанція, з-поміж 40 учасників виборов срібну нагороду. У віковій категорії 35-39 років змагалося 45 бігунів і два наші земляки, два тезки Олександри – Шерстюк та Самарський посіли четверте та шосте місце відповідно.

Старт напівмарафону / Напівмарафонці з Юрієм Горобцем

Олександр Шерстюк

Вельми порадував своїм виступом і білоцерківський представник велоспорту Григорій Іщенко, який брав участь у трьох заїздах. В одному йому скорилася найвища сходинку турнірного п’єдесталу, в двох інших він виборював друге місце.

А в змаганнях з тріатлону, що включав у себе заплив на 750 м, велогонку на 20 км, та біг на 5 км у віковій категорії 45-49 років особисто брав участь президент СК «Арсенал» Юрій Горобець. З-поміж 35 спортсменів він фінішував четвертим. Лічених хвилин не вистачило Юрію Васильовичу, аби до білоцерківської скарбнички нагород принести ще й бронзову медаль.

Заплив

Фініш Юрія Горобця

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.