СК «Арсенал» отримує міжнародне визнання

Дві з половиною тисячі років тому на величезній скелі в Елладі були висічені слова: “Якщо хочеш бути сильним – бігай, хочеш бути красивим – бігай, хочеш бути розумним – бігай”. І ця, здавалося б на перший вигляд тривіальна фраза, має під собою неабияке підґрунтя. Адже користь бігу і взагалі рух для здоров’я організму людини так само важливий, як їжа і вода. Наше тіло створене для руху. Біг – це найприродніший вид фізичного навантаження. І якщо наше тіло його не отримує воно починає «засмічуватися відходами життєдіяльності» не тільки на рівні біохімічних процесів, але і в психоемоційній сфері. Крім того, біг сприяє зміцненню серцево-судинної системи та всіх груп м’язів тіла, нормалізації кров’яного тиску, корекції фігури, ясності свідомості та поліпшенню роботи мозку.

Приємно, що ці звичайні істини як ніхто інший розуміє засновник чи не найбільшої в Україні меблевої фабрики Юрій Горобець. Який не лише особисто кожного ранку здійснює багатокілометрові пробіжки, але й під егідою спортивного клубу «Арсенал» згуртував навколо себе таких як і він любителів бігу.

«Хороший почин то є половина доброї справи» – каже народне прислів’я. Однак Юрій Васильович має за мету набагато більше, аніж вирішення якихось локальних завдань. Саме тому він не обмежився лише створенням спортивного клубу. Його дітище є постійним учасником різноманітних змагань з бігу. Зокрема недавно команда бігунів СК «Арсенал», яка складалася з Віктора Недибалюка, двох Олександрів – Шерстюка та Самарського, Віталія Мукієнка та Соломії Масловської взяла участь у XV Ювілейному відкритому особисто-командному чемпіонату Асоціації бігунів України з бігу на шосе на відстань 10 кілометрів, що проходив у Києві. Мало того, з-поміж десяти команд з різних куточків країни, що брали участь у змаганні, наші земляки у впертій та непоступливій боротьбі вибороли перше загальнокомандне місце.

Учасників змагань було розподілено по віковим категоріям. І у всіх з них наші земляки продемонстрували відмінні результати, посівши призові місце. Зокрема працівник білоцерківської меблевої фабрики Віталій Мукієнко у категорії (U23-29) посів третє місце, а два Олександри Самарський та Шерстюк у віковій групі (U35-39) вибороли перше та друге місце відповідно. Переможцями у своїх вікових категоріях стали Віктор Недибалюк (U55-59) та чарівна Соломія Масловська (U20-22). Особисті успіхи стали запорукою для загальнокомандної перемоги. Білоцерківські спортсмени не лише посіли перше місце, але й набагато випередили своїх найближчих переслідувачів.

Не може не радувати що СК «Арсенал» здобуває перемоги й на міжнародному рівні. Нещодавно в чеському містечку Упіце проходив чемпіонат Європи серед ветеранів з напівмарафонської дистанції (21 км. 86 м.). І наші земляки гідно представили не лише Білу Церкву, але й Україну в цілому. Знов таки посівши в загальнокомандному заліку перше місце. Олександр Шерстюк у віковій групі (U35-40) зайняв перше місце, його тезка Самарський у тій таки категорії посів третю сходинку п’єдесталу пошани. Не було рівних у своїй віковій категорії (U55-60) і найстаршому учаснику серед білоцерківських бігунів Віктору Недибалюку.

Вже на початку серпня СК «Арсенал» на чолі з президентом клубу Юрієм Горобцем вирушають то італійського міста Торино, де братимуть участь у всесвітніх іграх ветеранів. Тож побажаємо нашим спортсменам удачі і сподіватимемося що з Апеннін вони повернуться лише в якості переможців.