Олександр Тютюн: “Є проблеми кадрово-адміністративного плану”

Сьогодні білоцерківський «Арсенал» отримав від комітету з атестації ФФУ деякі зауваження, та клубу є час до 26 червня, щоб виправити всі недоліки. Перший зам голови КОФФ Олександр Тютюн впевнений: клубу під силу врахувати всі зауваження і впоратися з усіма недоробками в зазначений термін.

– Олександре Олександровичу, про які недоліки все-таки йде мова в зауваженнях комітету?

– Кадрово-адміністративного плану.

– Тобто, це не фінансові чи ще якісь дуже серйозні питання?

– Ні, за всіма основними критеріями ми закрили питання, а те, на що нам вказали, ми вирішимо без особливих проблем. Головне, що ми отримали атестат і атестація ФК «Арсенал» (Біла Церква) завершена.

– Якого клубу нам очікувати? Як він називатиметься та де буде прописаний?

– Це буде «Арсенал» – поки ми не маємо права його перейменовувати. Але за місяць-два назва дійсно зміниться й клуб називатиметься ФК «Київщина», а грати він буде в Білій Церкві.

– Попередній склад команди, при колишніх тренерах, формувався, в основному, з вихованців футболу інших регіонів. Є шанс, що в оновленому «Арсеналі» ми побачимо місцевих гравців?

– Так, однозначно. Ми позначили ареал трансферної діяльності – Київ та Київська область. Може й будуть певні винятки, але, в основному, ми будемо комплектуватися за рахунок наших футболістів.

– На сьогоднішній день вже можна відкрити ім’я нових інвесторів, президента, головного тренера?

– Сьогодні про це рано говорити, тому що остаточної зустрічі поки не відбулося. Але можу запевнити, що незабаром ми про це оголосимо.

– Команда вилетіла з першої ліги…

– …Ще не вилетіла! Я сьогодні мав розмову з президентом ПФЛ Мелетієм Бальчосом, питання остаточно не вирішене. І є ще шанс залишити єдиний клуб Київщини у першій лізі.

Артур Валерко, Football.ua

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.