Євген Фещенко: “Цей матч став для мене останнім на чолі команди”

Виконуючий обов’язки головного тренера білоцерківського «Арсеналу» Євген Фещенко прокоментував розгромну поразку своєї команди від «Миколаєва».

– Після матчу з «Геліосом» команда не тренувалася. Вона зібралася сьогодні вранці, в день гри. Чим команда харчувалася і весь цей час займалася, я не знаю. У команди немає ніякого фінансування, про зарплату ніхто навіть не говорить. Я хлопців попросив, щоб ті, хто хоче зіграти, приїхали і зіграли. Бажання виявили тринадцять чоловік. Хочу їм сказати: «Величезне спасибі». Вони зробили все, що на даний момент можуть. У такій ситуації ми навіть не розраховували на позитивний результат. Хотіли зіграти, як можна краще. Поле, звичайно, після дощу було важким, в’язким. Функціонально наші хлопці були до нього не готові.

Цей матч став для мене останнім на чолі цієї команди. Так далі бути не може. Не знаю, чи буде грати команда у другій лізі. Нам просто хотілося вийти на гру, щоб потім не було ніяких штрафів. Адже виїхати на гру дешевше, ніж платити штраф за неявку.

– Сьогодні воротар «Арсеналу» зробив більше, ніж міг, і догравав матч з травмою. Що з ним?

– Його повинен оглянути лікар. Він терпів, скільки міг. Дай Бог, щоб у нього все було нормально. Це важливо для його подальшої кар’єри.

FootBoom

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.