Ігор Артимович: “Завдання на наступний сезон – 5-7 місце”

— Ігоре Климентійовичу, ваша команда закінчила чемпіонат на дев’ятій позиції, як і минулий. Це топтання на місці?

— Говорити так однозначно не можна. Перше коло ми провалили — це безсумнівно. Але ж подивіться на результати другого — картина зовсім інша! Втім, використовувати це прикриття не буду, і скажу, що якщо брати в глобальному сенсі, то це — топтання на місці.

— Які причини такої нестабільності результатів?

— Якоїсь конкретної причини немає. Звісно, були якісь певні помилки в конкретних матчах, але це швидше не помилки, а робочі моменти від яких нікуди не дітися: десь зі складом не вгадав, десь із тактикою. Але такі думки приходять в голову вже після матчу. В будь-якому випадку, гадаю, що на проміжному етапі це не такий вже й поганий плацдарм для поступального руху вперед.

— Чи готове керівництво підтримати команду фінансово, аби здійснити якісний стрибок у плані результатів?

— З фінансуванням у нас все добре. Гадаю, що це, швидше, результати команди дещо відстають від фінансування. Дуже вірю в те, що ми продовжимо успішну ходу другого кола.

— До речі, які плани на наступний сезон?

— Я був би задоволений аби ми посіли місце із п’ятого по сьоме. Якщо вийде вище — тим краще.

— Розкажіть про нинішні навчально-тренувальні збори. До Криму ви не поїхали, я так розумію, не через брак коштів?

— А навіщо нам їхати до Криму? У нас тут є всі умови, хороші поля. Єдине, що погода підводить — постійно йдуть дощі й доводиться тренуватися на штучному полі. Але, знову ж таки, — добре, що воно є.

— Але ж окрім вас в Білій Церкві ніхто не тренується. Як у таких умовах знаходити якісні спаринги?

— Це справді, певна проблема, але у нас уже майже все домовлено й розплановано. Днями ми зіграли два спаринги — із черкаським ФК «Славутич» та дублем київського «Динамо». Також заплановано поєдинки з «Олександрією» (2 липня), дублем «Оболоні» (4 липня) і чернігівською «Десною» (9 липня).

— Наскільки потужну селекційну роботу плануєте проводити?

— Змін у нас багато не буде. Наразі команду залишили Владислав Огиря, який гратиме відтепер за донецький «Олімпік» та Сергій Малий — він на перегляді в «Оболоні». Ми хотіли залишити їх в команді, але не все залежить від нас. Придбання поки що одне — Сергій Степанчук із «Кременя». З ним ми вже уклали контракт. Головне завдання наразі — зберегти минулорічний склад. Якщо буде хтось сильніший за тих, кого ми маємо, то, звісно, ми не обійдемо такого гравця увагою. Якщо конкретніше, то шукаємо ще нападника.

— Однією із головних проблем «Арсеналу» був стадіон — команда більшість поєдинків проводила в Обухові. Вже є визначеність по цьому питанню?

— Так, новий сезон ми вже проведемо в Білій Церкві на «Трудових резервах».

Олександр Озірний, ukrfootball.in.ua

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.