Перенесений матч з «Авангардом» відбудеться 15 травня

Адміністрація ПФЛ визначила дати проведення матчів чемпіонату України серед команд першої-другої ліг, перенесених на початку весняної частини сезону через форс-мажорні обставини. Так, згідно з відповідним рішенням Адміністрації № 15 від 24 квітня 2013 року, матчі 22-го туру між командами першої ліги «Миколаїв» – «Олімпік» та «Арсенал» – «Авангард» відбудуться 15 травня 2013 року.

Крім цього, 15 травня 2013 року відбудуться матчі 1-го туру другого етапу чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги групи «1» «Нива» Тернопіль – «Тернопіль» Тернопіль та «Скала» Стрий – «Десна» Чернігів.

На 16 травня заплановано проведення матчу 23-го туру «Буковина» – «Нафтовик-Укрнафта», що не відбувся 30 березня 2013 року через складні погодні умови.

Цього ж дня в рамках 22-го туру зустрінуться «Геліос» та «Севастополь». Нагадаємо, що цей матч було перенесено на пізніший термін у зв’язку з викликом 3 футболістів основного складу команди «Севастополь» до молодіжної збірної команди України для участі у навчально-тренувальних зборах та 1 футболіста до збірної команди Литви для участі у кваліфікаційному раунді групи G Чемпіонату світу з футболу 2014 року.

ПФЛ

 

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.