Олег Лутков: “У клубі простежується позитивна тенденція”

— Олеже Анатолійовичу, «Арсенал», попри всі побоювання, таки стартував у весняній частині сезону. Зараз уже можна говорити, що є впевненість у завтрашньому дні?

— Стовідсоткової впевненості немає, та з оптимізмом дивимося в майбутнє. Добре, що в клубі простежується позитивна тенденція, тож сподіватимемося, такою вона й залишиться. Нині серйозно готуємося до матчу з одним із претендентів на вихід до прем’єр-ліги — алчевською «Сталлю». Усе поки йде за планом.

— Перший офіційний матч на посаді головного тренера команди ви провели проти «Буковини». Хоча ваші підопічні й поступилися (3:4), все ж підсумковий рахунок вселяє оптимізм. Як вважаєте, з цим колективом можна зберегти прописку в першій лізі?

— Нам нічого не залишається, як боротися до останнього за місце в першій лізі. Знову ж таки, із стовідсотковою впевненістю не можу гарантувати, що прописку збережемо, але докладемо для цього максимум зусиль. Та й колектив у нас підібрався достойний, гравці кваліфіковані, тож надія є.

— Минулий домашній матч ви провели в Щасливому, під Києвом, де команда й базувалася останні кілька тижнів. Однак, за останньою інформацією, «Арсенал» змушений знову змінювати місце дислокації…

— У Щасливому ми точно не залишимося. Де команда базуватиметься, поки відповісти не можу.

— Отож матч із «Титаном» 21 квітня може відбутися й на «Трудових резервах»?

— Наступні два матчі проведемо на виїзді: в 25 турі граємо в Алчевську, а 17 квітня відбудеться перенесений матч 23 туру із «Сумами». За цей час, сподіваюся, вже визначимося, де проводитимемо домашні матчі. Окрім Білої Церкви, можливо, гратимемо в Обухові чи Борисполі. Зрештою, цим питанням переймається керівництво клубу. Гадаю, що в понеділок уже буде все відомо.

Олександр Травянка, «Український футбол»

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.