Контрольні матчі. «Арсенал» – ПФК «Олександрія» 0:2 і 0:0

2 липня, незважаючи на практично безперервний дощ і поривчастий вітер, «каноніри» на штучному полі своєї заміської навчально-тренувальної бази провели контрольний поєдинок з новачком Прем’єр-ліги – ПФК «Олександрія». Спочатку на поле вийшли дублюючі склади.

“Арсенал” – ПФК “Олександрія” 0:2

«Арсенал»: Марущак, Коваленко, Гонщик, Алексанов, Гудзікевич, Ковельський, Товкацький, Вербний, Івашко, Фурта.

На заміну виходили: Северенчук, Козаченко.

ПФК «Олександрія»: Овсієнко, Старенький, Назаренко, Козак, Казанюк, Гітченко, Єрмак.

Як і в попередньому спарингу з дублюючим складом київського «Динамо», у першій товариській грі з олександрійцям тренерський штаб білоцерківського клубу задіяв кілька новачків, прізвища яких з’ясувати не вдалося. У складі ж гостей таких гравців було чотири. І один з них у першому таймі вивів ПФК «Олександрія» вперед. Другий же гол олександрійці забили на початку другого тайму, відзначився Олександр Казанюк.

У другій грі на поле вийшла «основа» обох команд. Ця гра переможця не виявила.

“Арсенал” – ПФК “Олександрія” 0:0

«Арсенал»: Суслов, Налигач, Лебединець, Антоненко, Костюк, Рибковський, Степанчук, Леонов, Постолатьєв.

На заміну виходили: Коваленко, Алексанов, Гудзікевич.

ПФК «Олександрія»: Паньків, Сидоренко, Чередниченко, Сахневич, Зейналов, Довгий, Запорожан, Ксьонз, Кабанов, Таргамадзе.

На жаль, і в цьому матчі у складі обох команд були футболісти, чиї імена дізнатися не представлялося можливим. У складі господарів таких виявилося двоє, у складі гостей – один.

Що ж стосується самого матчу, то він пройшов переважно в рівній боротьбі, хоча більш гострими і небезпечними, були все ж атаки «канонірів». Проте до стовідсоткових гольових моментів справа так і не дійшла.

Свій наступний контрольний поєдинок білоцерківці проведуть 4 липня з дублюючим складом київської «Оболоні». Завершать же свою підготовку до нового сезону спарингом з чернігівською «Десною», який намічений на 9 липня.

Андрій Варакін, UA-Футбол

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.