Олег Лутков: “Керівництво турбується долею клубу”

— Майже два тижні минуло, як ви очолили «Арсенал». За цей час команда взяла участь у Меморіалі Макарова… Хотілося би почути коротенький вердикт цього етапу підготовки.

— Не став би називати участь у Меморіалі Макарова одним із етапів нашої підготовки. Це був радше проглядовий збір, на який запросили молодих гравців, місцевих та деяких прибульців. Команда збиралася безпосередньо в день матчів і провела лише троє повноцінних тренувань. А справжній збір починаємо лише в понеділок (розмова відбулася в неділю. — О. Т.).

— У вашому першому інтерв’ю для «УФ» на посаді тренера «канонірів» ви сказали, що визначальним фактором у подальшій підготовці та комплектації колективу матиме зустріч із губернатором області Анатолієм Присяжнюком, де, власне, й мав бути затверджений бюджет клубу…

— Так, обговорили бюджет ФК, яким я залишився задоволений, а ще — ставленням до мене керівництва клубу, яке турбується й переймається долею команди. На даному етапі серйозних зауважень до роботи в мене немає. У понеділок, як я вже сказав, розпочинаємо серйозну підготовку. Уже маємо розширений список із 28 виконавців. Відтепер цілеспрямовано готуємося до поновлення чемпіонату.

— А в якому напрямку проводитиметься трансферна діяльність? Ви говорили, що за кілька днів зберете команду…

— Так і плануємо. Але не хотів би зараз називати прізвища гравців, яких запросили.

— Тобто у виборі виконавців ніяких обмежень, в рамках розумного, ви не мали?

— Звичайно, ні.

— Чи зміниться відтепер план зимової підготовки?

— Перший двотижней збір проведемо в Білій Церкві. За цей час зіграємо кілька контрольних матчів. Водночас плануватимемо наступний етап підготовки, який найімовірніше пройде на Кримському півострові.

Олександр ТРАВЯНКА, «Український футбол»

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Коментарі

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.