Олег Сокирко: “Гроші на виїзд буквально вчора знайшли”

Олег Сокирко, начальник команди «Арсенал» (Біла Церква)

– Перш за все, у світлі тих неприємних подій, які зараз відбуваються у вашому клубі, хочемо подякувати за те, що відшукали кошти на нелегку дорогу та приїхали на матч.

– Спасибі. Буквально вчора змогли знайти гроші на виїзд. Ми розуміли, що футбол – це гра в першу чергу для глядачів, і не могли підвести ні наших уболівальників, ні уболівальників вашої команди. Нехай їх небагато, але вони ж не винні в тих проблемах, які виникли в клубі. Ну, а що стосується складу, то приїхали всі, хто був у обоймі. Ви знаєте, що колектив залишила велика група гравців. Дехто травмований. Дячука-Ставицького та Степанкова відпустили додому, а коли вирішили питання з поїздкою – повернути їх вже не змогли. У підсумку грали без замін. Плюс весь матч провели молоді хлопці: Штика 1995 року народження, Мирослін на два роки старший. Вони до цього виходили на п’ять хвилин на заміну, а тут зіграли весь матч. Поки вистачало сил, грали нормально, Потім суперник дотиснув. Адже «Олімпік» дуже пристойна команда. Ми про це ніколи не забували.

– Є надія на те, що «Арсенал» знову буде в числі лідерів першої ліги?

– Сподіваємося на те, що ситуація до весни нормалізується. Цей сезон дограємо під старою назвою, а потім назва, як запевняє новий президент клубу Андрій Засуха, зміниться. Хочеться в це вірити.

– Удачі вам у новому році!

– Спасибі.

Роман Пилипчук, головний тренер «Олімпіка»

– Романе Михайловичу, «останній бій – завжди найважчий…»

– Не кажіть. Весь тиждень намагалися налаштувати хлопців на важку гру. Останні два дні навіть довелося відмовитися від роботи з м’ячем. Та ця невизначеність – буде матч чи не буде – зіграла злий жарт. У перерві зробили коригування, і другий тайм зіграли краще. Результат досягли. Добре, що сезон закінчився. Далі будемо перебудовуватися. Когось відправимо. Ставку спробуємо зробити на молодь. Хоча без досвідчених футболістів у кожній лінії не обійтися.

– Діями Пилипчука-молодшого задоволені?

– Задоволений самим фактом, що Іван вийшов на поле. А далі все залежить від нього. Буде краще інших, буде виконувати все, що від нього вимагається, буде грати.

– Графік підготовки до сезону вже зверстаний?

– У загальних рисах. Команда виходить з відпустки 15 січня. Втягуючий збір. Традиційний турнір «Зимовий Кубок «Олімпіка» пройде орієнтовно в період з першого до п’ятнадцятого лютого. Потім турецький збір.

– Традиційний суперник на Кубку «Олімпіка» «Славхліб» припинив своє існування. Суперників знайти зможете?

– У цьому році спробуємо запросити клуби першої ліги. Все-таки збираємося переглянути велику групу гравців, і потрібні сильні команди. Роботу в цьому напрямку вже почали вести.

Ще раз хочу подякувати всім журналістам за підтримку нашої команди, за те, що об’єктивно висвітлюєте все, що відбувається в клубі. Успіхів вам і до зустрічі в новому році!

Прес-служба ФК «Олімпік»

Автор:

Увага! Сайт працює в режимі тестування. Про всі недоліки в його роботі просимо повідомляти на E-mail адміністратора.

Бажаєте висловитись? Коментуйте!

Ви повинні увійти щоб мати можливість висловлюватись.